Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Dyktanda o tytuł "Najlepszego Warmińsko - Mazurskiego Ortografa 2019"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Ceramiony po raz piętnasty

2014-07-07,

Kategoria : Konkursy

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” zaprasza do udziału w XV Ogólnopolskim Konkursie „Ceramiony”. Dzieci, młodzież i osoby dorosłe już mogą przesyłać swoje prace.

 

 - Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, średnich i plastycznych oraz uczestników pracowni ceramicznych w placówkach kulturalno-oświatowych i Warsztatach Terapii Zajęciowej – mówi Ewa Bednarska-Siwilewicz, koordynator konkursu. - Tematyka prac, wykonanych w wybranej technice ceramicznej jest dowolna, a udział w konkursie jest bezpłatny.

Opisane prace (tytuł pracy, imię i nazwisko autora, wiek, adres zamieszkania, a jeśli praca jest zgłaszana przez instytucję także: imię i nazwisko nauczyciela, pod kierunkiem którego praca została wykonana, nazwa i adres (plus telefon, fax, e-mail instytucji) należy przesłać do 28 listopada 2014 na adres:

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”

Pl. K. Jagiellończyka 1

82-300 Elbląg

z dopiskiem "CERAMIONY"

 Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa dostępne są na stronie www.swiatowid.elblag.pl

- Wręczenie nagród i wyróżnień laureatom konkursu odbędzie się podczas uroczystego otwarcia wystawy pokonkursowej,  17 grudnia  2014 r. w Światowidzie – dodaje Ewa Bednarska-Siwilewicz.

Dla autorów najlepszych prac przewidziane są nagrody, a najciekawsze  prace prezentowane będą na wystawie pokonkursowej w CSE „Światowid” oraz na stronie www.swiatowid.elblag.pl. 

Dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się z koordynatorką konkursu - Ewą Bednarską-Siwilewicz  pod  nr tel. (55) 611 20 64 lub dzwoniąc do sekretariatu CSE „Światowid” (55) 611 20 50 .

 

Konkurs realizowany jest w ramach projektu „Twórcza Terapia”.  Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Edukacja, priorytet Edukacja kulturalna.


Autor: Sylwia Warzechowska

Drukuj

Pliki

  • video-iconREGULAMIN CERAMIONY 2014Pobierz
  • video-iconKARTA ZGŁOSZENIOWA CERAMIONY 2014Pobierz
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna