Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w czerwcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Półkolonie 2019 w Centrum Tańca "Promyk"

2019-06-24,

Kategoria : Inne

Upragnione wakacje za pasem, a Ty jeszcze nie wiesz jak urozmaicić ten letni czas swojemu dziecku? Mamy świetną wiadomość! Ruszyły zapisy na półkolonie w Centrum Tańca "Promyk", więc jeśli Twoje dziecko lubi aktywnie wypoczywać, jest ciekawe świata i żądne przygód, to nasza oferta jest właśnie dla Was!

Centrum Tańca "Promyk" wraz ze Stowarzyszeniem "Jantar" oraz CSE "Światowid" proponuje ciekawy program półkolonii letnich 2019. W planach są: warsztaty taneczne, teatralne, zajęcia muzyczne, plastyczne, zwiedzanie kina oraz seans filmowy, warsztaty szycia, Activity Park, Nowa Holandia, Centrum Hewelianum Gdańsk, gry i zabawy edukacyjne, ruchowe, integracyjne oraz znakomita zabawa.

Półkolonie realizowane będą w trzech terminach: I turnus: 24-28 czerwca, II turnus: 1-5 lipca, III turnus: 8-12 lipca. Oferta skierowana jest do dzieci w wieku 6-12 lat. Dzieci podczas pięciu dni będą pod stałą opieką instruktorów i opiekunów. Każdy turnus zgłoszony jest do Kuratorium Oświaty, a opiekę nad uczestnikami sprawują osoby z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi.  Dodatkowo podczas półkolonii zapewnione będzie ubezpieczenie oraz wyżywienie w formie drugich śniadań oraz obiadów.

Szczegółowe informacje na temat półkolonii można znaleźć na stronie www.promyk.elblag.pl w zakładce Półkolonie 2019 lub uzyskać w biurze CT "Promyk".

Biuro czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00
tel. +48  55 611 01 30/40
tel. kom. +48 609 977 220
e-mail: promyk@swiatowid.elblag.pl 

facebook/CentrumTańcaPromyk


Autor: Paula Radzikowska

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna