Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

Galeria

Dyktanda o tytuł "Najlepszego Warmińsko - Mazurskiego Ortografa 2019"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Oferta pracy - specjalista ds. projektów i organizacji wydarzeń

2019-06-24,

Kategoria : Inne

CSE "Światowid" w Elblągu poszukuje PRACOWNIKA na stanowisko SPECJALISTA DS. PROJEKTÓW I ORGANIZACJI WYDARZEŃ. Oferowana praca wymaga od kandydata dyspozycyjności - możliwa praca w godzinach popołudniowych, a także w weekendy. Wymagania, opis stanowiska oraz inne informacje dot. oferty znaleźć można poniżej.

Zadania

-        przygotowywanie, opracowywanie, realizacja i rozliczanie projektów

-        prowadzenie Inkubatora Przedsięwzięć Kulturalnych i realizacja zadań z tym związanych

-        organizowanie wydarzeń kulturalnych o zasięgu regionalnym i międzynarodowym

-        diagnostyka lokalnych i regionalnych potrzeb kulturalnych

-        opracowywanie, uaktualnianie i monitorowanie strategii rozwoju CSE „Światowid” w Elblągu

Wymagania:

-        wykształcenie wyższe,

-        znajomość zagadnień dotyczących organizacji wydarzeń kulturalnych i specyfiki funkcjonowania instytucji kultury,

-        umiejętność przygotowywania, opracowywania, realizacji i rozliczania projektów

-        mile widziana znajomość aktualnych wytycznych i zasad zarządzania projektami EFS,

-        znajomość zasad opracowywania strategii rozwoju firmy,

-        znajomość zagadnień przemysłów kreatywnych i przedsiębiorczości kultury

-        znajomość pakietu MS Office,

-        znajomość narzędzi internetowych – portale społecznościowe,

-        znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym,

-        rzetelność, sumienność i obowiązkowość,

-        umiejętność pracy w zespole i w dynamicznych warunkach,

-        gotowość do elastycznego czasu pracy (w tym do wyjazdów służbowych),

-        bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów i umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji,

-        konsekwencja w działaniu i zaangażowanie,

-        wysoka kultura osobista,

-        kreatywność i komunikatywność,

-        umiejętność wyszukiwania informacji w Internecie.

OFERUJEMY:

-        umowę o pracę,

-        pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie o wieloletniej tradycji,

-        możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres praca@swiatowid.elblag.pl lub osobiście w sekretariacie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 do dnia 14.06.2019 r.

CV musi zawierać dane umożliwiające kontakt z wybranym kandydatem

Prosimy o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu z siedzibą 82-300 Elbląg Pl. Jagiellończyka 1, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji".

Klauzula RODO w załączeniu.

Autor: red.

Pliki

PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna