Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w czerwcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Kultura na widoku

2016-09-02,

Kategoria : Inne

"Kultura na widoku" to multimedialny projekt Fundacji Legalna Kultura. Ma na celu promowanie świadomego uczestnictwa w kulturze i wyrabianie nawyku korzystania z jej legalnych źródeł. Skierowany jest do wszystkich, dla których kultura jest ważna, i do tych, którzy dopiero będą ją odkrywać.

 

To także portal, który daje możliwość pobierania na smartfony i inne urządzenia mobilne utworów z różnych dziedzin sztuki i rozrywki. Pozwala na korzystanie z zasobów z legalnych źródeł – jkest to łącznie ponad 1100 treści multimedialnych (muzyka, filmy, książki, gry, wirtualne spacery po muzeach świata), po które można sięgnąć w każdej chwili - w parku na ławce, w domowym fotelu, w kawiarni, samochodzie, na plaży. To również instalacje – uliczne wirtualne biblioteki ustawione w centralnych punktach miast oraz w miejscach wydarzeń kulturalnych.

To oferta dla każdego, różnorodna i bezpłatna lub po preferencyjnych cenach – cena najdroższych utworów nie przekracza 10 zł (oprócz gier). Wbrew panującym powszechnie opiniom kultura w sieci nie musi być droga.Informacje znaleźć można na stronie www.kulturanawidoku.pl.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna