Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid ekulturalni.pl rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Lniana biżuteria w Kadynach

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Repliki gdyńskiego Festiwalu

2017-09-18,

Kategoria : Imprezy

Debiuty filmowe, prapremiery i faworyci do nagrody Złotego Lwa tegorocznej Gdyni. Takie będą Elbląskie Repliki 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.  Startujemy 18 września (poniedziałek) w Kinie Światowid.  

Elbląskie Repliki Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu Kina Światowid. W tym roku Repliki rozpoczną się 18 i zakończą 23 września.  Zaczniemy od projekcji filmów, które startują w Konkursie Filmów Krótkometrażowych - "60 kg niczego", "Baraż", "Casting" oraz "Koniec widzenia". Po seansie spotkamy się z twórcami tych filmów: z reżyserem Piotrem Domalewskim („60 kg niczego”,  „Cicha noc”),  reżyserem i kompozytorem muzyki filmowej Tomaszem Gąssowskim ("Imagine", "Sztuczki", "Zmruż oczy") i  Katarzyna Iskrą - absolwentką Gdyńskiej Szkoły Filmowej. We wtorek (19 września) obejrzymy "Dzikie Róże" - propozycję z Konkursu Inne Spojrzenie. Cztery kolejne dni upłyną nam pod znakiem filmów, które znalazły się z Konkursie Głównym - "Catalina", "Atak paniki", "Ptaki śpiewają w Kigali" oraz "Zgoda".

Program Elbląskich Replik 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

Poniedziałek, 18 września godz. 18:00
Filmy krótkometrażowe: ""60 kg niczego", "Baraż", "Casting", "Koniec widzenia", 100 min

Wtorek, 19 września godz. 18:00
Film: "Dzikie róże"

Środa, 20 września godz. 18:00
Film: "Catalina"

Czwartek, 21 września godz. 18:00 
Film: "Atak paniki"

Piątek, 22 września godz. 18:00
Film: "Ptaki śpiewają w Kigali"

Sobota, 23 września godz. 18:00
Film: "Zgoda"

 

Cena biletu: 15 zł/film

 

Bilety na filmy można nabyć online lub w kasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30.

 Więcej informacji pod numerem: (55) 611 20 56/76 lub pisząc na adres: kino@swiatowid.elblag.pl

 


Autor: Karolina Śluz

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna