Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid ekulturalni.pl rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Wystawa "Pracownia nr 6"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Piękna Ja - inspiracje do zdrowej i pięknej skóry

2017-09-17,

Kategoria : Imprezy

Wykład i warsztaty pod hasłem "Piękna ja - inspiracje do zdrowej i pięknej skóry" to kolejne spotkanie w ramach eventu "Silna i niezależna. Kobieta na swoim". Zapraszamy 17 września o godzinie 12:00.

Podczas warsztatów  inspirować będziemy do zmian prowadzących do zdrowej skóry, a także lepszego samopoczucia i poczucia kobiecości.

- Na spotkaniu będzie można przekonać się, że tajemnica zdrowej skóry to nie tylko pielęgnacja kosmetykami, ale także świadome odżywianie i styl życia - zachęcają organizatorzy. - Podczas warsztatów nauczymy, jak zarządzać skórą, odczytywać sygnały, które wysyła, ustalać priorytety pielęgnacyjne, czytać składy kosmetyków i jak zmieniać drobne, codzienne nawyki w takie, które wpłyną na poprawę kondycji skóry.

Dla miłośniczek kosmetyków DIY będą przepisy na domowe kosmetyki.

Warsztaty poprowadzi Aleksandra Dąbrowska, która  jest  trenerem zdrowej skóry, entuzjastką zdrowego stylu życia i holistycznego podejścia do pielęgnacji skóry. Do tematu podchodzi kompleksowo, traktuje ją jako integralną część naszego organizmu, zwierciadło zdrowia, emocji i stylu życia. Obecnie pomaga  kobietom, które chcą na nowo odbudować dobre relacje ze swoją skórą i odczytać jej potrzeby. Wie, że droga po zdrową skórę bywa jak przejażdżka na rollercoasterze. Tym bardziej rozumie kobiety, ich częste zniechęcenie i brak przekonania do codziennej pielęgnacji. Wspiera i motywuje je w tej drodze.

- Uważam, że stan skóry często obrazuje zaburzenia ogólnoustrojowe np. problemy z przewodem pokarmowym, a jej regeneracja zaczyna się już na poziomie komórki – mówi Aleksandra Dąbrowska. - Największym sukcesem są dla mnie zadowolone i szczęśliwe kobiety, którym pomagam.

Spotkanie, organizowane przy współpracy z zakątekzdrowiaiurody.pl, odbędzie się w Sali Kameralnej Kina Światowid. Wstęp jest bezpłatny, a wejściówki odbierać będzie można w kasie CSE "Światowid".


Autor: red.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna