Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Wernisaż Liceum Plastycznego

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Mamo, zostaw dziecko i idź do kina!

2018-05-26,

Kategoria : Imprezy

Obejrzysz film, zrelaksujesz się, a  w tym czasie dziecko weźmie udział w warsztatach filmowych i plastycznych. Z okazji zbliżającego się Dnia Mamy, Kino Światowid wychodzi naprzeciw mamom, którym na przeszkodzie w wyjściu do kina pozostaje problem opieki nad potomkiem.

Film Tully oraz trwające jednocześnie warsztaty filmowe i plastyczne dla dzieci to propozycja Kina Światowid na Dzień Mamy.

Warsztaty dla najmłodszych

W czasie, kiedy mamy będą relaksowały się na seansie filmowym, dzieci wezmą udział w zajęciach filmowych oraz plastycznych prowadzonych przez instruktorów z Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci powyżej 5. roku życia. Ilość miejsc na warsztaty ograniczona. Nie ma możliwości rezerwacji. Obowiązuje zasada: kto pierwszy, ten lepszy.

Na ekranie film dla mam

W czasie, kiedy najmłodsi będą pochłonięci warsztatami,  mamy obejrzą film komediowy pt. Tully. To historia. Marlo – prawdziwej superbohaterki, mężatki i mamy trójki dzieci. Pewnego wieczoru w drzwiach domu Marlo zjawia się tajemnicza niania, Tully... Młoda, piękna i zwariowana opiekunka szybko wywraca do góry nogami życie całej rodziny. Marlo musi zmierzyć się z przebojową i pełną energii dziewczyną, która ma w sobie wszystko to, co Marlo utraciła.

Czas trwania: 1 godz. 36 min

Zwiastun filmu: bit.ly/tully_

Termin: 26 maja (sobota), godz. 16:00

Cena biletu za film: 10 złotych
Cena biletu za warsztaty: 10 złotych


Bilety na film oraz na warsztaty można nabyć online lub w kasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30. Więcej informacji pod numerem: (55) 611 20 56/76 lub pisząc na adres:kino@swiatowid.elblag.pl.


Autor: Karolina Śluz

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna