Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid ekulturalni.pl rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Rusza rozbudowa! Konferencja prasowa 14.08.2018

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Mamo, zostaw dziecko i idź do kina!

2018-05-26,

Kategoria : Imprezy

Obejrzysz film, zrelaksujesz się, a  w tym czasie dziecko weźmie udział w warsztatach filmowych i plastycznych. Z okazji zbliżającego się Dnia Mamy, Kino Światowid wychodzi naprzeciw mamom, którym na przeszkodzie w wyjściu do kina pozostaje problem opieki nad potomkiem.

Film Tully oraz trwające jednocześnie warsztaty filmowe i plastyczne dla dzieci to propozycja Kina Światowid na Dzień Mamy.

Warsztaty dla najmłodszych

W czasie, kiedy mamy będą relaksowały się na seansie filmowym, dzieci wezmą udział w zajęciach filmowych oraz plastycznych prowadzonych przez instruktorów z Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci powyżej 5. roku życia. Ilość miejsc na warsztaty ograniczona. Nie ma możliwości rezerwacji. Obowiązuje zasada: kto pierwszy, ten lepszy.

Na ekranie film dla mam

W czasie, kiedy najmłodsi będą pochłonięci warsztatami,  mamy obejrzą film komediowy pt. Tully. To historia. Marlo – prawdziwej superbohaterki, mężatki i mamy trójki dzieci. Pewnego wieczoru w drzwiach domu Marlo zjawia się tajemnicza niania, Tully... Młoda, piękna i zwariowana opiekunka szybko wywraca do góry nogami życie całej rodziny. Marlo musi zmierzyć się z przebojową i pełną energii dziewczyną, która ma w sobie wszystko to, co Marlo utraciła.

Czas trwania: 1 godz. 36 min

Zwiastun filmu: bit.ly/tully_

Termin: 26 maja (sobota), godz. 16:00

Cena biletu za film: 10 złotych
Cena biletu za warsztaty: 10 złotych


Bilety na film oraz na warsztaty można nabyć online lub w kasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30. Więcej informacji pod numerem: (55) 611 20 56/76 lub pisząc na adres:kino@swiatowid.elblag.pl.


Autor: Karolina Śluz

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna