Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Szkolenie uczestników projketu Siła Wsparcia / Strenght of Support w Elblągu

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Lipiec w CSE „Światowid”

2019-07-01,

Kategoria : Imprezy

Półkolonie i różnorodne warsztaty, maraton taneczny i projekcje filmowe – na te i inne wydarzenia zaprasza w lipcu CSE „Światowid” w Elblągu.

Od 1 do 5 lipca i od 8 do 12 lipca zapraszamy na „Wakacyjne zabawy ze sztuką”, czyli warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku 6-11 lat. W takich samych terminach  CT „Promyk” organizuje półkolonie. Do wyboru – 2 lub 3 lipca – wziąć można udział w warsztatach pn. „Kodujemy naszą historię” w ramach projektu „Nasze tutaj”. Zajęcia odbywać się będą w godz. 10.00-14.00 – 2 lipca w Parku Kajki, a 3 lipca w Parku Planty.
Rozpoczynają się także zajęcia w ramach Letniej Małej Akademii Filmowej. Co środę zapraszamy do Kina Światowid na warsztaty i seans filmowy. Spotkania rozpoczynają się o godz. 10.30, a skierowane są do dzieci w wieku 7-12 lat.
W czwartki spotykają się miłośnicy Dyskusyjnego Klubu Filmowego im. A. Munka - 11 lipca o godz. 19.00 w Sali Kameralnej pokażemy film „Kapitan", a 25 lipca "Kobieta idzie na wojnę".
Centrum Tańca „Promyk” (ul. Browarna 80) zaprasza 16 lipca od godz. 17.00 do 20.00 na Letni Maraton Taneczno-Fitnessowy. Jest także oferta dla młodzieży niepełnosprawnej – w terminie 22-26 lipca odbywać się będzie u nas Letnia Szkoła Edukacji Artystycznej.

Przypominamy także, że do 31 sierpnia na holach I i II piętra oraz w Galerii Nobilis oglądać można wystawę prac uczniów Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym.

A o tym, na jakie projekcje filmowe wybrać się m0żna do Kina Światowid pisaliśmy tutaj.

 


Autor: red.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna