Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid ekulturalni.pl rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Wystawa "Pracownia nr 6"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Jak rozmawiać z chłopem? Jełopem?

2017-09-16,

Kategoria : Imprezy

Choć głównym tematem rozmów zapowiadanego na wrzesień eventu „Silna i niezależna. Kobieta na swoim” będzie szeroko pojęte funkcjonowanie kobiety w świecie, wydarzenie będzie także okazją do poznania męskiego punktu widzenia. O tym, jak ten świat widzą mężczyźni, rozmawiać będzie z zaproszonymi gośćmi Grzegorz Kordek.

Grzegorz Kordek jest prezesem Instytutu Psychologii Płci oraz członkiem i założycielem Izby Coachingu oraz Stowarzyszenia Coachingu w Polsce. On właśnie -   w kobiecym stylu, w lekki i dowcipny sposób  - opowiadać będzie o facetach oraz odpowiadać na trudne, codzienne pytania dotyczące mężczyzn.

- „Jak rozmawiać z Chłopem? Jełopem?” to interaktywny, pełen humoru seans typu One Man Show TYLKO DLA KOBIET – zapowiadają organizatorzy z CSE „Światowid”. – Ta zabawna forma przekazywania wiedzy powstała w oparciu o wiedzę przekazaną osobiście Grzegorzowi Kordkowi przez Johna Gray'a, autora wydanego w ponad 40 krajach bestsellera "Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus" oraz Anne Moir autorki bestsellera "Płeć mózgu".

To spotkanie przeznaczone dla kobiet, które zastanawiają się, dlaczego coś, co jest oczywiste dla przyjaciółki, nijak nie da się wytłumaczyć swojemu mężczyźnie. Wizyta w „Światowidzie” pozwoli im odkryć sekret, który sprawia, że każdy mężczyzna z przyjemnością będzie zaspokajał jej potrzeby i spełniał prośby nawet zanim je wypowie. Specjalista nauczy kodu pozwalającego rozszyfrowywać męski język oraz prawdziwe i utajone ich potrzeby.

- To wydarzenie, jak cały event, dedykowane jest kobietom, ale warto by panowie zachęcili swoje panie do udziału w tym spotkaniu – dodają organizatorzy. – Być może mężczyźni, którzy odnoszą wrażenie, że zrobili wszystko, by ich kobieta była zadowolona, a nie widzą efektów, namawiając ją do udziału w spotkaniu z ekspertem sprawią, że wszyscy będą zadowoleni.

Po seansach, które odbywały się już w innych miastach, widzowie komentują show w ten sposób:  "Oh, gdyby ktoś mi to wyjaśnił wcześniej?", "Tego powinno się nauczać w szkole", "Takie staże powinny być finansowane z ubezpieczenia socjalnego", "Powinno się robić obowiązkowe kursy tego typu przed zawarciem małżeństwa", "Znam już sposób na mojego faceta".

A może tu też panowie znajdą receptę jak rozmawiać z kobietami?

Show „Jak rozmawiać z chłopem? Jełopem? odbędzie się w dużej Sali Kina „Światowid” 16 września o godzinie 17.00. Cena biletu wynosi 20 złotych. Rezerwacja i sprzedaż biletów pod numerem telefonu 55 611 20 68/76.


Autor: red.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna