Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w czerwcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Grudzień w CSE "Światowid"

2019-12-02,

Kategoria : Imprezy

W grudniu Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza na kolejne wydarzenia artystyczne i niezwykłe spotkania w Kinie Światowid.

W tym miesiącu seniorzy z „Akademii +60” po raz ostatni spotkają się na wspólnych zajęciach: 4 i 5 grudnia zapraszamy na warsztaty „Angielski z elementami teatru”. Efekty tych warsztatów – w postaci spektaklu teatralnego w języku angielskim – będzie można obejrzeć we wtorek 10 grudnia podczas Targów Seniora.

Z kolei w pierwszą środę miesiąca, 4 grudnia, wszystkich miłośników cyklu „Elbląg na Dużym Ekranie” zapraszamy na spotkanie pod hasłem „Elbląg Mistrzem Świata” - poświęcone sukcesom elbląskich formacji tanecznych.

Tu przed Świętami, w piątek 20 grudnia, członkowie Klubu Aktywnej Młodzieży zorganizują koncert charytatywny pn. „Magia Świąt”, podczas którego będą zachęcać do adopcji zwierząt ze schroniska.

Ponadto, wiele ciekawych propozycji na grudzień jak zawsze przygotowało Kino Światowid: w czwartek 5 grudnia Dyskusyjny Klub Filmowy im. Andrzeja Munka zaprasza na film „Między morzem a oceanem”. Z kolei w sobotni wieczór 7 grudnia będzie można obejrzeć kolejną transmisję z The Metropolitan Opera: tym razem będzie to „Zaczarowany flet” Mozarta.

Wyjątkowym wydarzeniem z pewnością będzie projekcja filmu „Wesele” oraz spotkanie z reżyserem Wojciech Smarzowskim, który 13 grudnia przyjedzie do Kina Światowid.

Do końca miesiąca w Galerii Nobilis można zobaczyć wystawę pt. „Od morza do gór”, na której prezentowane są prace estońskich ilustratorów.

Wszystkie wydarzenia kinowe znajdziecie tutaj -> Kinie Światowid.  Zachęcamy także do odwiedzin na stronie CSE Światowid, piszemy tam o naszej ofercie. Zapraszamy również na naszego facebooka <-- Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna