Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Wernisaż Liceum Plastycznego

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

ANNA MARIA JOPEK & KROKE

2017-09-17,

Kategoria : Imprezy

CSE "Światowid" zaprasza na niezwykły koncert - w niedzielę, 17 września o godzinie 18.00 w Dużej Sali Kina Światowid wystąpi Anna Maria Jopek i Kroke.

Magia fuzji AMJ i Kroke polega na spotkaniu dwóch niezwykłych światów wrażliwości i brzmień. Autorska muzyka artystów przywołuje wpływy wielu kultur, odwołuje się do tradycyjnej muzyki posługując się nowatorskimi środkami. Ten styl – balansujący na granicy etno, jazzu, muzyki klasycznej, klezmerskiej, a nawet elektronicznej – jest trudny do jednoznacznej oceny stylistycznej. Tak obrazowa, pełna znaczeń, a zarazem tak pojemna dla wyobraźni jest jej przestrzeń, że obcując z ich muzyką słuchacz zanurza się w nieznany świat mieniący się tysiącem barw.  Sami muzycy lubią myśleć o sobie jako improwizatorach, podróżnikach w czasie i przestrzeni.
Projekt spotyka dwa niezwykłe głosy naszych czasów - męski i żeński, co dodatkowo dopełnia uniwersalności muzycznego przesłania tej sztuki.

Koncert odbędzie się 17 września, o godz. 18.00 w Dużej Sali Kina Światowid.

Cena biletu 100 zł.

Rezerwacja i sprzedaż biletów tel. 55 611 20 68/76

 

 

Fot. Martyna Gomuła


Autor: red.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna