Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Klub Aktywnego Seniora - brydż

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Rusza Letnia Mała Akademia Filmowa

2017-06-28,

Kategoria : Filmy

Wakacje w domu? Jeżeli masz od 7 do 12 lat  - biegnij do Kina Światowid na zajęcia Letniej Małej Akademii Filmowej! Spotkania będą odbywać się w każdą wakacyjną środę. Ruszamy 28 czerwca o godz. 10:00. Na pierwszy ogień idzie film "Auta 3" i warsztaty językowe.

Rozpoczynamy o godz. 10:00 zajęciami pt. "Angielski w kinie - warsztaty językowe", a  godz. 11:30 wszyscy uczestnicy Akademii Filmowej zaproszeni zostaną na projekcję filmu "Auta 3".  Tym razem legenda sportu motorowego, Zygzak McQueen, zostaje zepchnięty na boczny tor przez ultraszybkie auta nowej fali. Wrócić do gry pomoże mu młoda, pełna zapału trenerka, Cruz Ramirez, która obmyśla autorski plan zwycięstwa. I choć na swojej drodze Zygzak napotka kilka niespodziewanych zakrętów udowodni, że zdobywca Złotego Tłoka nie poddaje się tak łatwo! 

 

Cena: 10 zł (film) + 10 zł (warsztaty)

 

Ilość miejsc na zajęcia jest ograniczona. Obowiązują zapisy, które przyjmujemy pod numerem telefonu: 55 611 20 56 w dni robocze w godzinach od 8:00 do 16:00 lub pod adresem e-mail: kino@swiatowid.elblag.pl.


Autor: Karolina Śluz

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna